logo incluvisie

Agenda Inclusief Perspectief gesprekken.

Agenda Inclusief Perspectief gesprekken.

Logo van Incluvisie. klaverblaadje met de tekst Inclusief Perspectief

 

 

Werkgevers en werkzoekenden met een beperking leren elkaar beter kennen.

Bij Inclusief Perspectief gesprekken gaan werkgevers en werkzoekenden met een beperking in een open en veilige sfeer met elkaar in gesprek over wederzijdse aannames en vooroordelen.

Op dit moment wordt er een nieuwe groep gespreksleiders opgeleid.

16 portretten van mannen en vrouwen en de tekst Inclusief Perspectief

 

 

Vanaf september 2025 worden de gespreken in alle regio’s weer hervat.

Check regelmatig de Agenda om te zien wanneer er een gesprek in jouw regio wordt gehouden.

 

Data en locaties van de Inclusief Perspectief gesprekken. 

 

 

14 november 2025 van 15.00 – 17.00: voor alle werkgevers en werkzoekenden in de provincie Zuid – Holland

Locatie:  Laag Katreine Stationshal (13-)15 te Utrecht. Let op: Hoewel de locatie in Utrecht is is deze bijeenkomst uitdrukkelijk bedoeld voor werkgevers in de provincie Zuid- Holland.

Gespreksleiders: Iris Korver en Anneloes Tuithof.

Aanmelden:  Vul dit formulier in. Mocht dit niet lukken neem dan contact op met Roos Hoelen via roos@incluvisie.nl

 

 

 

Lees meer over de Inclusief Perspectief gesprekken.

 

 

Bent u werkgever of professional in de arbeidsbemiddeling en wilt u gastheer zijn voor een Inclusief Perspectief gesprek. Stuur dan een mail naar Roos Hoelen via  roos@incluvisie.nl